-
1-2-1 POLE DANCE CHOREOGRAPHY WORKSHOP
- Regular price
- $111.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $111.00 USD
- Unit price
- per
-
1-2-1 POWERfit Lollipop private lesson
- Regular price
- From $87.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $87.00 USD
- Unit price
- per
-
1-2-1 POWERfit Pole fitness and Pole dance private lesson
- Regular price
- From $87.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $87.00 USD
- Unit price
- per
-
MONDAY POWERfit #BASHMENTpole class
- Regular price
- $19.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit #BASHMENTPole Group classes
- Regular price
- $247.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $247.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit 8 weeks Beginners Pole fitness course
- Regular price
- $247.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $247.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit Aerial hoop 1-2-1s
- Regular price
- From $87.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $87.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit Black full length open back jumpsuit
- Regular price
- $56.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $56.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit Black Jumpsuit
- Regular price
- $50.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit Black sports bra
- Regular price
- $31.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $31.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit Children's aerial hoop classes
- Regular price
- From $62.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $62.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit Class subscription
- Regular price
- $247.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $247.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit Coral Pink Jumpsuit
- Regular price
- $50.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit Crew Socks
- Regular price
- $7.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit Lilac Jumpsuit
- Regular price
- $50.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00 USD
- Unit price
- per
-
POWERfit LOGO Shoe charms
- Regular price
- $5.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00 USD
- Unit price
- per